SKUP, SPRZEDAŻ I ZAMIANA SAMOCHODÓW

zobacz naszą ofertę

O firmie

SKUP, SPRZEDAŻ I ZAMIANA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH i CIĘŻAROWYCH – USŁUGI TRANSPORTOWE – Przewóz samochodów

Od wielu lat Grupa Handlowa Intexo zajmuje się sprzedażą samochodów używanych.

Pierwszy import samochodów, wówczas pod nazwą Intexo, miał miejsce w 2004 roku. Sprowadzaliśmy wówczas samochody z dalekich zakątków Francji, z krajów Beneluksu, ze Skandynawii i z sąsiadujących Niemiec. Ze wzruszeniem wspominamy dzisiaj spacery po znanych giełdach samochodowych w Europie oraz kolejki na przejściach granicznych. Dzięki tym doświadczeniom nabytym przez wiele lat wyłoniliśmy najbardziej solidnych dealerów samochodów używanych po za granicami polski i stworzyliśmy imponująca sieć kontaktów.
Motoryzacja to nasza pasja i hobby – w rzeczywistości udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym – pracę z pasją.

Nasi pracownicy, to ludzie z dużym doświadczeniem w branży, zawsze skłonni pomóc i doradzić.

Wybór odpowiedniego samochodu jest zadaniem problematycznym. Dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu ten wybór, a z zakupu można było się cieszyć przez długi czas.
Sprzedajemy tylko samochody używane z potwierdzonym pochodzeniem i przebiegiem eksploatacji.

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko samochody osobowe ale również dostawcze i ciężarowe. Dzisiaj jesteśmy już w stanie sprowadzić samochód na specjalne zamówienie według wytycznych klienta. Cena jest głównym kryterium, które motywuje do kupna auta używanego. Warto, więc pamietać, że 3-5 letni samochód jest warty często 40-50 % swojej ceny zakupu. Pomimo tak znaczenego spadku wartości, paruletni okres użytkowania samochodu, nie zmienia jego wartości użytkowej. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego doświadczenia i fachowości w szukaniu używanego pojazdu.

Zapraszamy do skorzystania z formularza w celu określenia parametrów szukanego samochodu.

Import samochodów przeprowadzamy sami – bez dodatkowych pośredników.

Auta dobieramy za pomocą unikalnych wewnętrznych kryteriów oceny. Posiadamy też sprawdzonych partnerów handlowych, którzy specjalnie dla nas rezerwują dobre auta. Oferujemy
możliwość zakupu samochodu za gotówkę, na raty i dodatkowo w formie zamiany. W pełni akceptujemy także płatności przelewem. Bliskość kantoru, banku i bankomatu sprawiają, że nasi Klienci mają pełną swobodę w momencie zakupu.

Wszystkie samochody, które posiadamy są zarejestrowane w Polsce bądź gotowe do pierwszej rejestracji. W przypadku aut importowanych przed sprzedażą dokonujemy wszystkich niezbędnych opłat. Jesteśmy w stanie przyjmować i skutecznie realizować indywidualne zamówienia. Posiadamy własną lawetę, którą to również świadczymy usługi przewozu samochodów. Przyjmujemy również zlecenia na świadczenie usług transportowych o zasięgu międzynarodowym na autotransporterze potocznie zwanym lorą. Zlecenia przyjmowane są zarówno na pojedyncze sztuki jak i na rezerwację całego autotransportera.

Do oferowanych przez nas usług oraz zakupów wystawiamy faktury VAT.

Tak jak Państwo, jesteśmy zdania, że rzetelnie sprawdzone auto używane może służyć niezawodnie i cieszyć nowego właściciela. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą samochodów w internecie, a także do odwiedzin w naszym stacjonarnym punkcie sprzedaży. Znajdujemy się w bardzo korzystnej lokalizacji – 30 km od centrum Warszawy.

Napisz do nas jeżeli masz jakieś pytania. Postaramy się rozwiązać Twoje wątpliwości.
PRZEJDŹ DO FORMULARZA KONTAKTOWEGO

kontakt

Damian Trojanowski

tel. 607 520 633
e-mail: kontakt@grupaintexo.pl
intexo.tr@wp.pl

Aleksandra Trojanowska

tel. 607 520 633
e-mail: kontakt@grupaintexo.pl
intexo.tr@wp.pl

GRUPA HANDLOWA INTEXOALEKSANDRA TROJANOWSKA

Ul. Wojska Polskiego 38
05-530 GÓRA KALWARIA

NIP: 8842725104
REGON: 146223570

Chcę kupić samochódChcę sprzedać samochód Chcę zgłosić transport

Sprawdź VAT UE

Sprawdź historię pojazdu

DANE DO PRZELEWU:

Numer rachunku (tzw. IBAN) 42 1020 1169 0000 8202 0156 2479
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Details for the foreign transfer
Beneficiary account: PL 42102011690000820201562479
Beneficiary name: DAMIAN TROJANOWSKI
Beneficiary bank name: Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA
Beneficiary bank code: BPKOPLPW

Szybki kontakt!
+
Wyślij!